shitet mercedesi punon mir asht i clajmrum

Shitet nga: reshat 25 Tet 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shitet dhe ndrrohet me vetura sport bmw delfin golf 3 perparsi vetura japoneze per ndrrim hond crx toyot supra mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim