Mercedes 250d -92

Shitet nga: Riad 28 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes250d viti 92 karavan po sa i registrar 1 vit te plot klim abs airbek tempomat kastofon ne cd usb automatik filterat komplet ulen endrume te motorrit e te ndrruesit te shpejtsive fellne ju garantoj per qdo gje ne emrin tim vetura esht perfekte si brenda ashtu dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim