merceddes

Shitet nga: besim 22 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 2500 viti 1993 ne xhendje te rregullt rixhistrim edhe 6 muj posedon central alarm dy pal goma te reja ver dhe dimer fellne sinkron dhe bandasha me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim