MERCEDES BENZ E 320 CDI 4 MATIC NDRRIM

Shitet nga: Arbrim Ferati 31 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet Mercedes Benz e 320 cdi 4×4 ose NDRRIM me banes edhe pare ndermjet.


Vetura ështe ne gjende shum te mir si ne motor edhe ne karosseri.
* full lekure
* Navigation
* Nxemje dhe ftohfjë ne karrigat e para
* ABS
* ESP/ANTISPINN KUNDER RRSHITES
* 3,0 CDI 224KUAL
* STERO HARMAN KARDAN ME VLEFT PREJ 200 EURO
* Suspension me air me ngritje edhe ule te vetures
Etj Etj. .
Vetura i ka te gjitha serviset te kryme ne suedi me letra dhe vule.
VETURA gjindet per momentin ne suedi po sipas marrveshje mund te pruhet ne kosove per pak koh.
Vetura mund te ndrrohet me ndonje banes ne mitrovice plus pare.

Me rrespekt Arbrim ferati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim