Mercedes 350 B 4Matik 2004 Targa zvicrrane.

Shitet nga: diar 10 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 350
Mercedes 350 Benzin , 4matik , Automatik me targa te zvicrres.Gjendje teknike dhe optike shumë të mire , I padoganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim