Mercedes Vaneo -03

Shitet nga: hakif 23 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Mercedes Vaneo i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire teknike ,i doganuar , posedon navigacion , ABS , cenzora para dhe mrapa , klim , airback , kilometra 170000 me liber te servisit , siq shihet ne foto vetura esht ne gjendje shume te mire , me ni fjale vetura osht tiptoppp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim