Mitsubish-Pajero dizel -99

Shitet nga: nessi 24 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, po ashtu vetura eshte ne tabela RKS, por me skadim.

Bejme ndrrim me ndonje veture me te vogel.

Vrejtje: vetura ka denim, por shitet ose ndrrohet me nje qmim shume te volitshem.

Pres blerse serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim