Mitsubishi L200 perfekt -98

Shitet nga: Visar 28 Qer 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shitet Ventura Mitsubishi l200 ne gjendje Te shkelqyeshme si ne inerier po edhe ne eksterier,si dhe kater goma me banash rezerv,ndrrim I mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim