Nissan terrano -93

Shitet nga: nisani 15 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Nisann Terrano 2 ne gjendje shum te mire. regjistrim deri 06.01.2016 bejm dhe ndrim me Kamionet Golf 4 ose Dyer dhe dritare te reja! per me shum info kontaktoni ne 049338404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim