Vetur

Shitet nga: gjafa 04 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Bluebird
Kjo vetur shitet per asyje se me duhet te eci jasht shtetit eshte ne gjendje te rregullt nga motorri po ka shofer shaiben te krisur dhe ka lluft ne timon pak eshte 2.0 disel punon shum mir numri kontaktus eshte 049525422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim