Opel Zafira -02

Shitet nga: Zafira 22 Nën 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
URGJENT!!!!!!!
SHES VETUREN OPEL ZAFIRA 02
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, eshte shume ekonomik, ka Air Bag, ABS, timoni hidraulik, dhembezori i motorrit zingjir, ka 7 ulese, uleset e para me nxemje, pasyret elektronike 1 VIT REGJISTRIM
radio me CD me kontroll ne timon, tempomat, nje vetur e pershtatshme per merakli dhe familjar, HARGJIMET SHUME TE ULETA 6.5l/100km
per me shume lajmerohuni ne nr e tel / viber 049/147536,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim