Opel Astra karavan -94

Shitet nga: Musa Sahiti 13 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Opel Astra karavan, me lende djegese benzin, ngjyre te gjelbert.
Viti i prodhimit 1994, i pa doganuar
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullte dhe eshte e ruajtur.
Mund te me kontaktoni ne 049 559-195 dhe ne 044 956-221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim