Opel Corsa 2001

Shitet nga: edon 14 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes corsa 973 kubik benzin viti i prodhimit 2001, vlen te ceket se vollanin e ka ne anen e djatht, regjistrim deri me daten 31.07.2015 numri i telit si dhe i viberit049 595 527, 045474299 
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim