Opel Vectra -88

Shitet nga: vectra 27 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes urgjent opel vectren tuning ne gjendje shum te mir si motorr ashtu dhe karaseri as kurizjon fellne extra branika extra spojlera ulen e ndrrume filterat rrypin e motorrit hidrolik centrrall 2muj denim qmimi i diskutushum flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim