Opel corsa -01

Shitet nga: edon 13 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes corsa 973 kubik benzin viti i prodhimit 2001, vlen te ceket se vollanin e ka ne anen e djatht, regjistrim deri me daten 31.07.2015 numri i telit si dhe i viberit049 595 527, 045474299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim