Opel vectra 1.8 plin benzin -91

Shitet nga: esat 24 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes opel vekter ne gjendje te rregullt dhe perkthimi bahet pa problem esht benzi dhe plin 1.8 kubik punon ne te dy sistemet ka regjistrim dej ne muajin e 11 te keti viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim