Opel Astra 1.4 -95

Shitet nga: Flamur 02 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra 1.4 benzin gjithashtu e ka edhe plinin e montuar vetura esht ne gjendje te mire dhe ka nje vit regjistrim deri janar 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim