Opel Astra 1.6 benzin -98

Shitet nga: edon 13 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra, viti 98 ngjyre e hirit, ka regjistrim deri ne muajin maj te 2016, vetura eshte ne gjendje te rregullt, shpenzimet afersisht 4.5 Euro ne 100 km, vetura eshte e kthyer ne plin, neper ane te dizneve, numri i telit si dhe viberi 049 595 527 dhe 044 292 854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim