Shitet

Shitet nga: Toni 17 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra. Vetura eshte ne gjendje te mire dhe te rregullt. Vetura ka targa Gjermane dhe gjendet ne Gjermani momentalisht. Veturen per pak kohe e sjellim ne Kosove. Vetura vjen me fellne te vetat si dhe me goma te dimrit ekstra. Vetura ka klim dhe nuk e ka as ma te vogelin defekt e japim me garanc.
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim