Uuu shitt flm merr jep Opel Astra H 1.7 cdti

Shitet nga: Albert 20 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes Opel astra 1.7 cdti viti i prodhimit 2005 . vetura ka : klim , abs ,esp, air bag , pulla vollon , timon levizes posht e nalt , gjamat me rrym 4 x , Pasqyret me rrym , centrall ,gomat e reja 4 x tnjejta , radio me cd , R+6 shpejtesi .
Vetura i ka 186000 kilometra te garantuara ,Vetura Osht ne gjendje te shkelqyer , i ka Dy qelsa , plus ka bllokad kunder vjedhjes . Vetura nuk osht hipotek dhe perkthehet mrena dite .Mundsi ndrrimi . Nr-viber kontakt 049-666-799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim