Vetura ne shitje

Shitet nga: Skenda 04 Gsh 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
1998 ngjyra e bardhe disel 1.7 karavan me klime kontrollimin teknik dhe sigurim qmimi i volitshem me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim