(Auto-24)Online >BLEJM VETURA QE NUK i PERDORNI

Shitet nga: BleJ veturat Pa Dogan RKS Me Defekt edhe ANGLEZE Sot 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 350 EUR   7 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Calibra
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes

Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002
2015
Vleresojme larte ofertat tuaja por kerkojme cmime te mira transporti eshte i yni gjindemi ne tere Kosoven
Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300-273


Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim