Opel combo 2002 1.7 disel

Shitet nga: Combo 25 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet opel combo 1.7 disel ngjendje perfekte
Viti i prodhimit 2002 ,naft, ngjendje shum tmir esht i sapo ardhur nga zvicra i doganuar dhe regjistruar ne KS 107.000 tkalume me libër servisit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim