opel combo 2002 benzin plin 1.6

Shitet nga: privat 16 Gsh 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
shes opel combo 1.6 benzin plin me Atest i montuar ne belgjik viti i prodhimit 2002 osht full opcion harxhime mininale vetur ekonomike dhe faniljare osht be posedim timin qe 5 vite i garazhuar dhe i mirmbajtur ne te gjitha serviset.kontakti edhe ne wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim