Opel Corsa, 2001, 1.4 benzin, RKS 03/2016

Shitet nga: Opel 09 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes veturen OPEL Corsa viti 2000, regjistrimi i pare 2001, RKS deri Mars 2016, ne gjendje te mire dhe te rregullt. I ruajtur dhe i mirembajtur rregullisht.

Kontakti permes e-mail.

çmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim