Opel Corsa 1.3 cdti -04

Shitet nga: bahri 27 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet opell corsa ne gjendje super te mr Si mekanike ashtu dhe optike vetura posedon te gjitha sa I perket nje vetura familjare Si dheklimen :.............vrejtje ......vetura Osht e qlajmruar dhe Osht transporter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim