Opel

Shitet nga: Islam 22 Dhj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes veturen opel corsa 1.7 diesel
Vetura posedon:
Central
Klim
Senzor mbraba
Komand ne timon
Si dhe servisimin e kryer pa as ni defekt tip top pres blers serjoz.qmimi pak i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim