Shes opell korz me rexhistrim 6 muj 1.4 benxin

Shitet nga: adi 09 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opell korz me rexhistrim 6 muj 1.4 benxin ka abes ajrbek centrall muzik shum te mir interjerin shum te rujtun ashtu dhe jasht I pa vrejtje perkthimi bahet menihere vetur per marakli shpenzimet shum te vogla ju mirpresum bajm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim