Shitet opel corsa 2005

Shitet nga: Edon Selimi 20 Mar 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI. Viti i prodhimit 2005. Vetura posedon klime, air bag, central, xhamat me rrym,pasqyret elektronike, gomat e dimrit dhe te veres. Regjistrim (RKS) deri ne fund te muajit gusht 2016. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Pres bleres serioz

Viber:+38649193402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim