SHITET VETURA

Shitet nga: Toni 02 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shitet vetura Opel Kadet. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistirm deri ne muajin Maj/2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim