Opel Omega 2.0 benzin+plin -89

Shitet nga: toti 24 Gsh 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 250 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes ose Ndrroj Opel Omega 2.0 benzin+plin boj ndrrim edhe me lop me viq.
Esht shum e rujtun dhe ka regjistrim edhe 1 vit dhe me shpenzime shum te vogla ne plin .
Numri kontaktus. 049542112 & 049799451 & 045891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim