Opel Tigra

Shitet nga: Besnik 16 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Tigra
Vetura eshte ne gjendje te mire.
Posedon:
Airbag
Klima
Dritaret elektronike
Freret ABS
Fellne te aluminit sic shihet ne foto
Akulumatorin e ri
Motorri : ECO TEC
Numri i shpejtesive-manual : 5
Shpenzimet mesatare : 5.5/100 km
Ngjyra : E Hirit Metalike

-Kapaciteti i vetures : 1389 cm3
-Pesha e vetures : 980 kg
-Vetura ka 3 dyer
-Numri i ulseve : 4
-Regjistrimi i skaduar me : 14.11.2015
-Vetura nuk eshte ne kredi bankare dhe perkthimi eshte i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim