Opel Vectra -90

Shitet nga: Ahmet 27 Sht 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen ne gjendje te mire optike dhe teknike...Opel Vectra 1.6i benzine...me harxhime ekonomike...vetura ka regjistrim deri ne muajin qershor 2016...ngjyre metalike vishnje...jemi pronar qe 3 vite dhe asnjeher nuk ka qene ne hipoteke etj...çmimi i volitshem 1,100€ ....shih fotot ...vetem bleres serioz ju lutem... (viber s'kam)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim