Opel Vectra -98

Shitet nga: Opel vectra 21 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel vectra
Benzine 1.6 karavan motorr ecotec me hargjime te vogla
Timon hidraulik Abs, air bag, klime funksionale, gjamat e pare automatik, pasqyret me rregullim automatik mbyllje qendrore, 2 qelesa
Ne gjendje te shkelqyer pa asnje verejtje
Servisin e sapokryer me goma te mira te dimrit si dhe muzike shume te mire me CD dhe USB
I qlajmruar pa denim
Pres bleres serioz
2000 euro çmimi
Info 045 348 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim