Opel Vectra 2.0 Dizell 1999

Shitet nga: Hasan 12 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opell Vectra 2.0 Dizell viti i prodhimit 1999 vetura eshte e po sa ardhur nga gjermania vetura i ka gomat te reja e ka edhe klimen si dhe te gjitha serviset i ka te kryme ne gjermani eshte ne gjendje shume te regull DHE QMIMI ESHTE I DISKUTUSHUM GJITHASHTU BEJME NDRRIM ME - GOLLF 4 - PASSAT - BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim