Opel vectra

Shitet nga: Opel vectra 18 Nën 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel Vectra, vetura ka marsh automatik, eshte ne gjendje te rregullt, esht dizel me motorr 2.0 .
Modeli eshte i vitit 2003, xhamat elektronik, ka senzora para e mrapa karrikat e para jon me nxemje e ka klimen automatike per ver ftoh e per dimer nxeh,po ashtu e ka sterion me 5 cd, vetura nuk ka regjistrim por ne momentin qe kemi ndonje klient serioz dhe deshiron ta blen ne e bejm regjistrimin e vetures per nje vit.Mund te na kontaktoni nga ora 08:00 - 20:00
Tel:
Nr.044215495
Nr.049246723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim