Vekter1.7dizell h

Shitet nga: adi 01 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes vekter1.7dizell me 6 muj rexhistrim central servo abes me nifjalo pa vrejtje siq dhe podoket perkthimi bahet meniher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim