Veture ne gjendje rregullt

Shitet nga: mensur 25 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
ndrrim imundshem vtura ne gjende rregull osht me vajt te ndrrum me filter me disqe tndrrume vrejtje vetura ska regjistrim per qdo kontakt ne fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100008852137517 dhe ne nr telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim