OPEL ZAFIRA "2005" ( ME 7 ULSE) 2.2 TDI

Shitet nga: Fadil 12 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Makina esht ne gjendje te mir dhe i ruajtur me klim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim