Opel ZAFIRA 1.9 CDTI 2006 RKS ***URGJENT****

Shitet nga: Opel 04 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira

Shitet vetura Opel ZAFIRA
1.9 CDTI Full EXTRA 122 PS
Model "Elegance" 2006 Vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar ne RKS , per prejardhjen e vetures dhe per dokumentacion ju japim garancion ndersa per gjendjen teknike te automjetit mundeni ta dergoni qe ta kontrolloni dhe verifikoni ku ju deshironi. -Viti i prodhimit 2006 , -Motorri 1.9 CDTI - -Ndrruesi i shpejtesive manual 6+1 shpejtesi . -Ngjyre e hirit metalike ,, -5 dyer , - 7ulese , -Paketi i paisjeve ELEGANCE -Klimatronikë funksionale -ABS, -ASR, -Mbyllje qendrore , -CD player origjinal i OPELI-t me komanda ne timon, -Timoni multifunksional me audio komanda. -Instrument tabela me crom, -Allu fellga origjinale + me goma shume te mira etj.etj. VREJTJE: Vetura eshte servisuar me kohe dhe me rregull .Vetura eshte e mirembajtur dhe nuk ka nevoje asnje cent me investu ne te.Vlene te ceket se eshte nje veture shume e pershtatshme per te gjitha moshat , nje veture familjare dhe shume ekonomike me hargjime minimale per kubikazhen te cilen e posedon.
Qmimi FIX 5999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim