Opel zafira nag suedia

Shitet nga: Feriz 09 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Pa dogan ,,shitet apo me pun Doré dhe material
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim