Peugeot 206 dizel -02

Shitet nga: Sami Musa 10 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
vetura eshte ne gjendje shume te mire, me regjistrim te dyte ne KS(ka regjistrim edhe shtat muaj) dhe i ka keto performanca:
NGJYRA: ORANGE METALIC
KUBIKAZHA: 2.0
CANTALL
KLIME
SENZOR I FSHISAVE
LIBER TE SERVISIMIT-HISTORIKU
XHAMAT DHE KONTROLLIMI I PASQYREVE ME RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim