Peugeot 307 -05

Shitet nga: sejfi 23 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
esht ne gjendje te mire teknike esht e sapo ardhur nga zvicrra dhe nuk osht e doganuar esht automatik dhe tiptronik dhe ka sportin per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim