Peugeot 307 -2.0 HDi-2004 -u shit flm merr jep

Shitet nga: peugeot 07 Krr 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
-Shitet Peugeot 307 2.0 HDi

-Viti i prodhimit 2004 ,
-Motorri 2.0 HDi -1997 kubik,
-79kw-107ps,

-Hargjimet e vetures
-Vozitja e kombinuar: 5,2 litra / 100 km
-Vozitja ne rruge te hapur: 4,2 litra / 100 km
-Vozitja ne qytet 6.8 litra / 100 km

-Gjatesia e vetures: 4202 mm
-Gjersia e vetures: 1746 mm
-Bagazhi i vetures: 340 litra

-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + rikverci,
-Ngjyre e zeze metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese ,
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i peugeot 307,
-Kompjuter bord
-Klime funksionale
-Klimatronic
-ABS,
-ASR,
-ESP,
-Mbyllje qendrore ,
-Xhamat e pare me rryme ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-Timoni multifunksional i levizeshem me komanda ne te ,
-Timon tresh,
-Instrument tabela me crom,
-Llajsnet crom,
-Ulese multifunksionale levizese,
-Uleset shume te ruajtura pos me kan te reja ,
-Mbeshtetese te dores para dhe prapa,
-Drita te mjegulles prapa,
-6 air bega,
-Guma shume te mira pos me kan te reja ,,

-Vetura eshte e regjistruar ne tabela RKS dhe ka regjistrim,,,
-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,

-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale e mire mbajtur me nje fjale nje veture ekonomike familiare ,,,


-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim