PEUGEOT 206 -02

Shitet nga: Sani 30 Sht 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
vetura eshte ne gjendje shume te mire, me regjistrim te dyte ne KS(ka regjistrim edhe shtat muaj) dhe i ka keto performanca:
NGJYRA: ORANGE METALIC
KUBIKAZHA: 2.0
CANTALL
KLIME
SENZOR I FSHISAVE
LIBER TE SERVISIMIT-HISTORIKU
XHAMAT DHE KONTROLLIMI I PASQYREVE ME RRYME
Fellga original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim