Peugeot 206 viti-2004 1.4 hdi diesel

Shitet nga: Fadil Hyseni 31 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet peugeot 206 ne gjendje shum te rregullt 1.4 viti i prodhimit 2004 diesel hdi me i te gjelber servisat e krym gjithher me rregull dhe e ka librin e servisit rrypin e dhembezoreve komplet setin e ndrruar vajin dhe filterat vlen te ceket se makina nuk osht ne hipotek mund te qitet per 1 ore ne emer te bleresit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim