peugeot

Shitet nga: Dlero 15 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
shes ndrroj peugeot 405 1.8 benz plin ben ne dyat me fellne alumini ashtu siq e shiheni ne foto esht e ruajtur pres blers serioz dhe ndrroj me golf 2 dizell Vretje : Rigjistrim nuk ka 2vjet denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim