Peugeot Partner

Shitet nga: sami 10 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shes Peugeot Partner Iposaardhur nga Zvicrra eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe eshte 1.9 Dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim