shitet vetura

Shitet nga: abit rama 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
vetura eshte ne gjendje te mir dhe ka regjistrim edhe 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim