Polo 1.9 TDI -04

Shitet nga: Xhevdet 20 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura eshte ne gjendje te mire,rrypi dhembzor i porsanderruar dhe servisi i kryer poashtu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim